x
b a ş a k A Ş

Kentsel Dönüşüm alanında başladığımız yolculuğuna hızla devam eden Başak A.Ş. olarak, inşa ettiğimiz projelerle, sektörde yenilikçi anlayışımızı sürdürmenin gururunu, hayatlara dokunabilmenin de huzurunu yaşıyoruz.

Firmamız, 25 yılı aşan zaman içerisinde sürdürdüğü faaliyetlerine, sahip olduğu bilgi birikimi ve uzman kadrosuyla sürekli gelişime açık bir şekilde sürdürülebilir hizmet anlayışıyla devam etmektedir. Değişen ve her geçen gün daha çok küreselleşen dünyada hedefimiz, yapıdan önce güven inşa etmek, çözüm üretmektƟdir

Başak A.Ş olarak; güven inşa etme yolundaki en büyük destekçimiz olan Bağcılar’lı komşularımızla birlikte, çalışanlarımızın da bünyesinde çalışmaktan gururla bahsedeceği mümkün olan en iyi, kaliteli ve güleryüzlü hizmeti etmeyi kendimize ilke ediniyoruz.

Kentsel Dönüşüm Süreci tek taraflı gayretlerle ortaya ürün çıkarabilen bir süreç değildir. Paydaşlarımız kamu, özel sektör ve en önemlisi vatandaşlarımızdır. Bu yüzden yenilikçi yaklaşımlar ve optimum çözümlerle inşa ettiğimiz yapılar için, bizlere destek olan saygıdeğer iş ortaklarımıza ve Başak A.Ş’nin yapı taşı olan özverili bir şekilde çalışan ekibimize, firmamıza olan güvenini her geçen gün artırarak dile getiren Bağcılar’lı komşularımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Dr. Durmuş AKKAYA
Başak A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı